Tvorivo-relaxačný pobyt Hrušov

Už je za nami aj tento rok tvorivo relaxačný pobyt na farme u Barana Jana v Hrušove.

Stretla sa tam príjemná partia žien, ktoré si chceli trochu oddýchnuť aj niečo nové sa naučiť aj vytvoriť.

Počasie a aj občasný dážď nám nevadil, veď sme tvorili i keď sme naplno nemohli využiť krásny modrý bazén. Ale našli sa i odvážne ženy, ktoré chladnejšiu vodu vyskúšali.

Ale káva tu chutí skvelo.

Začali sme plstenými guľôčkami. Na zoznámenie a oddych je to príjemná zábava. Každá si ich vytvorila toľko, koľko zvládla za večer. Nech budú guľkaté náhrdelníky či náušky pekné.

Melinda nám ukázala techniku makrame. Na terase aj okolo bazéna ostali navešané špagáty rôznych farieb, ktoré sa postupne menili na krásne závesy.

S Lindou sme bodkovali a relaxovali. Drevené štvorce aj záložky sa menili na farebné mandaly. Boli aj osobné, veď si ich každá z nás osobne namaľovala.

A ešte nás čakali aj plstené obrázky. A kto mal chuť na plstené obaly na telefón, tak si ich mohol uplstiť.

Každý využíval čas na to, čo ho najviac bavilo.

Aby sme mali pobyt príjemný a cítili sa ako v Grécku, nechýbala ani grécka večera, plná všakovakých dobrôt. Majiteľ Janko nám ju pripravil a nám veľmi chutila.

K tomu ešte zábava na ktorú budeme spomínať. Jazda na koníkoch. Pre Hanku to bol splnený sen. A pre nás kopa zábavy, keď sme nasadali na kone.

Cítili sme sa ako pri mori. Oddýchli sme si, poklebetili. Každá si odniesla niekoľko svojich výrobkov.

Nadviazali nové priateľstva. Je fajn, keď si ženy nájdu čas pre seba a vypnú.

A pri tvorení to ide skvelo.

Verím, že sa takto pri tvorení stretneme aj budúci rok.

Olga Dzúrová
Mám dlhoročné skúsenosti s prácou s ovčou vlnou. Vyskúšala som rôzne techniky plstenia, pracovala som na mnohých projektoch a preto viem poradiť, ako zvládnuť techniku plstenia a urobiť si z neho nielen zábavu, ale aj príjemný oddych. Môj príbeh si prečítate tu >>
Komentáre