Jesenné termíny kurzov plstenia

Prichádza jeseň. Slnko je už zubaté a dni sú dosť chladné a nám sa už nechce byť tak často vonku ako to bolo v horúcom lete. Večery sú dlhé a my máme odrazu čas na tvorenie. Niekto rád tvorí sám a niekto sa teší, ak môže tvoriť v spoločnosti podobne naladených ľudí.

Ak ste jedni z tých. Sú tu nové jesenné termíny kurzov plstenia a maľovania na hodváb.

Už 15. októbra 2016 pripravujem v Liptovskom Mikuláši – Iľanove, víkend plný plstenia.

V sobotu 15.10.2016 – Plstená peňaženka

začíname mokrým plstením a od 10.00 – 14.30 si spoločne uplstíme krásnu peňaženku.

             15.10.2016   Plstené kvetiny a dekorácie

Ak by vám bolo plstenia málo. Od 15.30 – 18.00 budeme pokračovať v mokrom plstení a vyskúšame si plstenie trojrozmerných kvetov a dekorácií.

Nedeľa   16.10.2016 – Nuno plstenie – plstený hodvábny šálik

Nedeľa bude venovaná zaplsteniu jemnej vlny do hodvábneho šálika. Vyskúšate si vyrobiť luxusný jemnulinký šálik, ktorý bude vašou ozdobou.

Prihlásiť sa môžete na celý víkend, ale aj na jednotlivé kurzy osobitne. Podľa záujmu a toho, koľko času ste sa rozhodli plsteniu venovať.

Ak by ste potrebovali zabezpečiť ubytovanie, je to možné v našej chalupe – Domček pri Medokýši v Iľanove.

Nové aktuálne termíny môžete pozrieť na www.plstenie.skkreatívne kurzy.

Nájdete tam i kurzy pripravované na mesiace november a december.

Ak by ste si veľmi chceli plstenie vyskúšať pod dohľadom lektora, ale nevyhovuje vám vypísaný termín. Dajte mi vedieť. Po dohode môžeme termíny upraviť podľa vášho záujmu a  voľného času.

Kurzy sa otvárajú pri minimálnom počte troch účastníkov.

Ak chcete vedieť viac, všetky informácie (miesto, cena, pomôcky…) nájdete na www.plstenie.skkreatívne kurzy alebo mi napíšte na olga.dzurova@gmail.com

Prihlásiť sa môžete na: olga.dzurova@gmail.com,  0907514146

 

Olga Dzúrová
Mám dlhoročné skúsenosti s prácou s ovčou vlnou. Vyskúšala som rôzne techniky plstenia, pracovala som na mnohých projektoch a preto viem poradiť, ako zvládnuť techniku plstenia a urobiť si z neho nielen zábavu, ale aj príjemný oddych. Môj príbeh si prečítate tu >>
Komentáre