On-line kurzy

Súčasná doba je zvláštna raz môžeme, raz nemôžeme robiť kurzy. Môžeme sa stretávať a odrazu nemôžeme.

Preto som pripravila kurzy aj on-line.

Mnohým to ušetrí čas na cestovanie, zjednoduší organizáciu. Môžete robiť kedy sa vám chce a vtedy keď máte na to aj čas aj chuť.

Na začiatok pár drobností, na ktoré nepotrebujete ani veľa času, ani veľa priestoru a materiálu. Vedia však potešiť a krásne vás dozdobiť. Sú to aj milé nápad na originálne darčeky.

 Púzdro na telefón, či okuliare

 Malé užitočné

Niekedy si potrebujeme uložiť telefón na miesto, kde bude chránený proti rozbitiu, či poškrabaniu. Tiež okuliare potrebujú svoje miesto. Tak aby sme ich našli. Ja som potrebovala púzdro na slnečné okuliare, stále som ich mala poškrabané.

Ukážem vám, ako si uplstiť 3 rôzne púzdra, alebo kapsičky. Jedna technika plstenia a tri rôzne výrobky, 3 šablóny. Práca s česanou a mykanou vlnou, využitie prefeltu pri práci.

Plstené kvety

 

Nuno plstenie - zaplstenie vlny do hodvábu za mokra.
Odevné doplnky vytvorené touto technikou spájajú v sebe hebkosť pravého hodvábu a jemnosť prírodnej vlny.   

Na kurze sa naučíte, ako si vyrobiť šálik z jemnej melírovanej merino vlny a efektných vlákien. Melírovaná vlna dáva šáliku zvláštny vzor a efektné vlákna lesklé efekty.

Šálik ako z pavučinky

Aj vy často rozmýšľate, ako ozdobiť nudné alebo jednofarebné oblečenie? Páčia sa vám rôzne drobnosti, brošničky, ozdoby do vlasov, alebo iba menšie dekorácie?  Čo tak si ich uplstiť!

Pripravila som pre vás video kurz Plstené kvety.  Návod, ako uplsiť tri rôzne kvetiny za krátky čas.

Prihlasovanie do kurzu je ukončené.

 

Kurz bude znovu otvorený v auguste 2021

Spoločné tvorenie je zábavné.  Pridajte sa k nám. 

 

Info: olga.dzurova@gmail.com